Manifestomuz
- Sanal Bebek Mağazası (SBM) kurucusu da sizler gibi bir evlat sahibidir. Anneliğini kolaylaştıran ve çoğunu kendi oğlunda kullandığı ürünleri siteye koymaya öncelik verir. Her siparişin bir anneye gittiğini bilir ve bu empatiyle çalışır. 

- SBM, bebek alışverişinin sömürüye dayalı bir akıma ve bir endustriye dönüşmesinin karşısında durur. Kullanışlılığı ve kalitesi tartışılır ürünlerin "olmazsa olmaz" diye pazarlanmasına karşı çıkar ve bu tür ürünlerin satışına çanak tutmaz.

- Genel konseptimiz bebekleri yenidoğan döneminden itibaren ebeveyn yaşamına minimum sorunla entegre eden ürünler sunmaktır. Anne ve babanın daha rahat mobil olabilmesini, annenin bebeğiyle maksimum temas edip minimum doğum sonrası hüznü yaşamasını; bebeğini dışarda rahatça emzirebilmesini, hijyenik koşullarda yemek yedirebilmesini amaçlıyoruz.

- SBM'ye ürünleri yerleştirirken önceliğimiz işlevsel olması. Kaliteli ürünleri  makul fiyatlara sunmaya çalışırken ürünlerin markası en az önem verdiğimiz maddedir. Zira SBM, ebeveynlerin bir ürüne sadece markalı olduğu için hak ettiğinden fazla para harcamasını desteklemez.

- SBM annenin bebeğini her zaman ve her ortamda emzirmesini destekler buna hizmet eden ürünlerini on plana çıkarır. Anne-babanın dışarı çıkmasının onundeki en büyük engelin bebeğin anne sütü alması olmaması için çabalar.

- Her ticari işlemde sorunlar yaşanabilir, anne-baba hatta bebek üründen memnun kalmayabilir. SBM'nin önceliği sorunu gidermek, ürünün kullanımıyla ilgili daha geniş bilgiler vermek, hiçbir şekilde kullanılmayacağına emin olunduysa iade almaktır.

- E-ticaret özünde "evden çıkmadan ve sadece birkaç tıkla" alışveriş yapmaya dayalı olduğundan alışverişiniz sırasında ve sonrasında sizi yormak istemiyoruz. Satın aldığınız urun kuryeye teslim edildikten sonra gelen "kargoya verildi" mailiyle siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.

 • Alışveriş Sepeti

  Alışveriş sepetinizde
  ürün bulunmamaktadır.

 • Kullanıcı Menusu
  Email :  
  Şifre :  
     Beni Hatırla  
       
  [ Yeni Üyelik ] - [ Şifremi Unuttum ]
   
 • Anket
   Hangi bankanın kredi kartını kullanıyorsunuz?
   
   Garanti
   Yapı Kredi
   İş Bankası
   TEB
   Vakıfbank
   Finansbank
   Akbank
   Diğer
   
    
 •   
 • FaceBook
 • Basında ve bloglarda

Bu site, IdeaSoft® Akıllı E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.